Summa varor (inkl. moms)
0 kr

Batteribolaget i Malmö/ Huvudlager/Butik
Västkustvägen 19
211 24 Malmö

E-post order:  order@batteribolaget.nu

Växel 040 - 701 60

Öppetider:
Må-To 7:30-17:00
Fredag 7:30-16:00

Avvikande Öppettider:
Torsdag 9/12                 7:30-15:00
Fredag 10/12                 9:00-15:00
Torsdag 23/12               7:30-15:00 (Lille Julafton)
Fredag 24/12                 Stängt (Julafton)
Torsdag 30/12               7:30-15:00
Fredag 31/12                 Stängt (Nyårsafton)

2022
Onsdag 5/1                   7:30-15:00
Torsdag 6/1                   Stängt (Trettondedag jul)
Torsdag  14/4                7:30-15:00 (Skärtorsdag)
Fredag 15/4                   Stängt (Långfredag)
Måndag 18/4                 Stängt Annandag Påsk
Torsdag 26/5                 Stängt Kristi Himmelfärdsdag
Fredag 27/5                   7:30-15:00   
Måndag 6/6                  Stängt (Sveriges Nationaldag)
Torsdag 23/6                 7:30-12:00

PRODUKT & LAGER FRÅGOR
Tel: 040-70 160
E-post:   support@batteribolaget.nu

BATERIBOLAGET LADDNINGSSTATIONEN I LAHOLM
Repslagaregatan 3
312 32 Laholm

Tel: 0430-10 226
E-post:  laholm@batteribolaget.nu

BATTERIBOLAGET/BATTERIDEPÅN I KARLSTAD
Sågverksgatan 20
652 21 Karlstad

Tel: 054-85 37 60
E-post:  karlstad@batteribolaget.nu

VD
Martin Alerstam
Tel: 0708 -16 90 90
E-post: martin@batteribolaget.nu

SÄLJARE FÖRETAG
Rickard Vesterman
Tel: 0708 - 16 99 90
E-post: rickard@batteribolaget.nu

SÄLJARE FÖRETAG
Peter Carlsson
Tel: 0708 - 16 90 47
E-post: peter@batteribolaget.nu

LAGER ANSVARIG
Micke Eriksson
Tel: 0708 - 16 91 66
E-post: order@batteribolaget.nu

EKONOMI
Ulrika Andersson
Tel: 0708 -16 08 80
E-post: ekonomi@batteribolaget.nu

REKLAMATIONER
Patrik Wernersson
Tel: 0702 - 43 49 26
E-post: patrik@batteribolaget.nu