• Långvarighet i branschen - sedan 1961
  • Snabb leverans
  • Kända varumärken
Fraktfritt till Butik:

Kontakta oss


 

    Batteribolaget i Malmö/ Huvudlager

    Västkustvägen 19
    211 24 Malmö

    Tel: 040-70 160

    E-post:  order@batteribolaget.nu


    Batteribolaget i Borås

    Källbäcksrydsgatan 8E
    507 42 Borås

    Tel: 033-12 32 33

    E-post:  boras@batteribolaget.nu


    Batteribolaget Laddningsstationen i Laholm

    Repslagaregatan 3
    312 32 Laholm

    Tel: 0430-10 226

    E-post:  laholm@batteribolaget.nu



  • VD

    Martin Alerstam

    Tel: 0708 -16 90 90

    E-post: martin@batteribolaget.nu


  • Säljare

    Rickard Vesterman

    Tel: 0708 - 16 99 90

    E-post: rickard@batteribolaget.nu


  • Säljare

    Peter Carlsson

    Tel: 0708 - 16 90 47

    E-post: peter@batteribolaget.nu


  • Ekonomi

    Ulrika Andersson

    Tel: 0708 -16 08 80

    E-post: ekonomi@batteribolaget.nu


  • Lager ansvarig

    Adis Basovic

    Tel: 0709 - 61 08 60

    E-post: adis@batteribolaget.nu


  • Reklamationer

    Patrik Wernersson

    Tel: 0702 - 43 49 26

    E-post: patrik@batteribolaget.nu


  • Hemsida / Webshop

    Tommy Hammarsten

    Tel: 0705 - 12 32 32

    E-post: tommy@batteribolaget.nu

 

  • Kontaktinformation

    * Obligatoriskt